הסיפור האישי שלי

בגיל 40 הייתי אמור להיות מאושר, כל מי שהסתכל עליי בטח חשב שאני מאושר. הייתי אדם מצליח, ועשיתי הצגה שאני מאושר. עשיתי את כל ה-V'ים ברשימת "ההצלחות" שהייתי אמור לעשות.

בגיל 21 סיימתי קורס טייס. הייתי לקראת פרישה, בסיום קריירה ראשונה ומצליחה בחיל האוויר. על החזה ענדתי בגאווה כנפי טייס והיו לי באמתחתי כעשרים שנות טיסה מבצעית כנווט מוביל בטייסת 114 יסעורים (מסוקים כבדים). על הכתפיים היו לי דרגות סגן אלוף.

הייתי נשוי ואבא לשלושה ילדים, סיימתי תואר ראשון ותואר שני, היה לי בית נאה ברעות, והיו לי הרבה קבלות והמון סיבות לגאווה.
אבל אני לא הייתי מאושר בכלל, להפך.
הייתי לא מאושר, מאוד לא מאושר, משהו לא עבד.
הייתה לי תחושה שכל האנשים, חוץ ממני, יודעים "משהו" שאני לא יודע. ש"משהו" בחיים שלי לא עובד. לפעמים הרגשתי שאני "איש מת מהלך"… מה הטעם בכל זה?

הייתי עלול להמשיך ולחיות ככה עד יום מותי… ואז החלטתי את ההחלטה ששינתה את חיי. החלטתי לא להמשיך לחיות ככה. החלטתי למצוא את ה"משהו" המסתורי הזה, שעדיין לא ידעתי מהו.

כאן מתחילה, כפי שאני מכנה אותה היום בחיבה, "שנת ההתעוררות" שלי. עשיתי בשנה הזו המון דברים שלא עשיתי עד אותו הרגע, מסע אמיתי ונוקב לתוך עצמי – טיפול אישי מעמיק, סדנאות מודעות עצמית, סדנאות זוגיות, ועוד המון דברים. המון.

זה היה מפחיד, מטלטל ומרגש. והתעוררתי, Wow, איך שאני התעוררתי.
התחלתי להרגיש, משהו חדש ומאוד מרגש בשבילי.
התחלתי לחייך, באמת, בצורה עמוקה.
התחלתי להאמין בעצמי.
הפכתי להיות אופטימיסט.
התחלתי להבין אנשים ולהתחבר אליהם.

ועדיין התלבטתי מאוד מה לעשות עם כל מה שקורה איתי. התחלתי ללמוד ייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות. זה היה מעניין, אבל עדיין לא מדויק. ואז נחשפתי למילה Coaching. בינגו!!!

מייד חשתי שזוהי הדרך המדויקת ביותר עבורי לתת המון ערך לעולם ולהגיע הכי מהר לעבודה עם אנשים, והתחלתי במקביל לימודי אימון נרחבים שנמשכו קרוב לשנה.

וחשפתי את הייעוד האישי שלי – "לאפשר לאנשים לצמוח", חתיכת ייעוד…

ואז הכול התחבר. היכולת הקיימת שלי משנותיי הרבות בחיל האוויר – לעמוד במשימה ולגרום לדברים לקרות, והיכולת החדשה שלי – להתחבר באופן עמוק עם עצמי ועם אנשים אחרים.

ויצאתי לדרך חדשה כמאמן.

ב- 17 השנים האחרונות אני מאמן, חוקר, כותב, מנחה, מרצה ומלמד. הפכתי למומחה לניהול עצמי, ולמומחה לניהול עולם העבודה – ניהול קריירה, ניהול עסקים וניהול בארגונים.

והפכתי להיות אדם מאושר. מאוד.

אז הנה אני היום – מאמן בכיר ומנוסה, שמאמין באדם, מאמין באימון, ומאמין בנו וביכולת שלנו ליצור את החיים שאנחנו רוצים.

האם זה באמת אפשרי? אני מאמין שזה אפשרי. ואתם?

הקליקו כאן כדי להכיר את ה"אני מאמין" שלי!